Zespół

Aneta Pęcak

założycielka Kancelarii Adwokackiej oraz Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego restru.eu

ADWOKAT DORADCA RESTRUKTURYZACYJNY

Aneta Pęcak

Od 2010 r. nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie poprzez pracę w kancelariach adwokackich oraz syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego. Pasjonuje mnie rola prawa w biznesie oraz przedsiębiorczość, dlatego założone przeze mnie kancelarie specjalizują się głównie w obsłudze przedsiębiorców. Cieszy mnie kiedy świadczone przez nas usługi prawne są jednym z puzzli w układance rentownych i rozwijających się biznesów naszych Klientów, zdaje sobie jednak sprawę jak istotną rolę odgrywa w razie zaistnienia problemów finansowych skuteczna restrukturyzacja oraz prawidłowo przeprowadzona upadłość spółki lub konsumencka dla dalszych losów finansowych naszych Klientów.

Cenię długofalowe współprace i zaufanie, którym obdarzają nas Klienci. Wiem, że dogłębna analiza pojawiających się na codzień w przedsiębiorstwach naszych Klientów zagadnień prawnych, pozwala na ocenę ryzyka podejmowanych działań oraz przygotowywanie rzetelnej i chroniącej interesy dokumentacji i umów, układanie długofalowych strategii prawno-biznesowych oraz uniknięcie wielu problemów prawnych oraz długoletnich procesów sądowych.

Jestem absolwentką magisterskich studiów prawniczych na kierunku Prawo KUL, podyplomowych studiów na Uczelni Łazarskiego na kierunku Prawo Restrukturyzacyjne i Upadłościowe, doświadczonym wykładowcą oraz szkoleniowcem m.in. w zakresie prawa gospodarczego, przedsiębiorców i upadłościowego oraz prawa medycznego m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Moimi ulubionymi dziedzinami prawa jest prawo gospodarcze, w tym upadłościowe i restrukturyzacyjne oraz prawo nieruchomości.

Posiadam tytuł zawodowy adwokata oraz licencję doradcy restrukturyzacyjnego nadaną przez Ministra Sprawiedliwości o nr 1874, co pozwala mi na prowadzenie postępowań upadłościowych jako syndyk masy upadłości, pełnienie funkcji nadzorcy i zarządcy w postępowaniu restrukturyzacyjnym oraz profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniach sądowych i pozasądowych.

Prywatnie pasjonatka  aktywnych podróży i kuchni azjatyckiej. 

APLIKANT RADCOWSKI

Beata Baranowska-Wojtiuk

Nazywam się Beata Baranowska – Wojtiuk. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Ukończyłam studia na kierunkach: Prawo oraz Prawno – biznesowy. W 2020 roku z sukcesem złożyłam egzamin wstępny na aplikację radcowską prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie

Swoje doświadczenie zdobywałam w kancelariach adwokackich, kancelarii syndyka jak i prokuraturze oraz pracując w spółkach deweloperskich, gdzie pełnię od wielu lat funkcję prokurenta i menadżera projektów deweloperskich. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się bieżącym doradztwem w zakresie zgodności podejmowanych przez klientów przedsięwzięć biznesowych z prawem. Prowadzę kompleksową obsługę administracyjno – prawną procesów inwestycyjnych; opracowuje, nadzoruje i weryfikuję umowy inwestycyjne, o wykonawstwo jak i sprzedażowe; obsługuje pełen proces rejestracji i działalności spółek prawa handlowego.

Jestem certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, jednak nie ustaje w poszerzaniu swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.  Zajmuje się analizą due diligence potencjalnych inwestycji budowlanych i deweloperskich oraz obsługą administracyjno – prawną, bieżącym doradztwem prawnym, przygotowywaniem dokumentów korporacyjnych, minimalizowaniem ryzyk związanych z prowadzeniem działalności biznesowych, przygotowuje również i opiniuje umowy z zakresu prawa cywilnego i handlowego. Prowadzę postępowania rejestracyjne jak i wieczystoksięgowe.

Beata Baranowska-Wojtiuk

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Marta Pik

Studentka prawa na UMCS w Lublinie, zainteresowana głównie prawem cywilnym i zdobywająca doświadczenie w Kancelarii Prawnej.

PRAWNIK W TRAKCIE KSZTAŁCENIA

Marta Pik

Od 2018 roku jestem studentką prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Prawo cywilne to gałąź prawa, która interesuje mnie najbardziej, zwłaszcza stosunki zobowiązaniowe i rodzinne. Mam duże doświadczenie zawodowe w kontaktach z Klientami, a Kancelaria Adwokacka i Kancelaria Doradcy Restukturyzacyjnego Anety Pęcak to miejsce, w którym ciągle się rozwijam i stawiane przede mną wyzwania oraz zagadnienia prawne stale poszerzają moją wiedzę praktyczną i merytoryczną.

O zespole

W naszej ocenie w skomplikowanych sprawach niezbędna jest współpraca specjalistów z wielu branż takich jak adwokaci, radcowie prawni, doradcy restrukturyzacyjni, analitycy finansowi, doradcy podatkowi, księgowi, biegli sądowi, notariusze, komornicy i biegli rewidenci dlatego stworzyliśmy zespół sprawdzonych profesjonalistów z którymi współpracujemy, aby kompleksowo obsłużyć nawet rozbudowane i niełatwe zagadnienia prawne.

Formularz kontaktowy